Skanowanie jest to proces będący odwrotnością procesu drukowania z nośników cyfrowych.


Skan
Skanowanie pomoże zaprowadzić porządek w dokumentach, utworzyć w postaci elektronicznej album ze zdjęciami lub zachować w pliku stare listy i pamiętniki. Skanowany materiał będziesz mógł modyfikować, wysłać do przyjaciół pocztą elektroniczną, zamieścić na stronie WWW lub po prostu oglądać wtedy, kiedy zechcesz.
Skanujemy formaty nie większe niż A3.

Na życzenie klientów wysyłamy zeskanowanie materiały na e – mail klienta lub archiwizujemy na CD, DVD lub innych nośnikach pamięci.

W razie problemów lub wątpliwości dotyczących skanowania oraz pozostawiania materiałów do skanu nasi pracownicy zawsze chętnie pomogą i doradzą w wyborze najlepszej opcji.

Pracujemy na wydajnych skanerach firmy EPSON oraz MINOLTA gwarantujących wysokiej jakości wydruki skany tekstu jak i fotografii. Oferujemy Państwu skan w dowolnej liczbie czarno-białych i kolorowych. Mamy możliwość skanowania do formatu A3 (jedno lub dwustronnie). Specjalizujemy się w skanowaniu wszelkich dokumentów, a przede wszystkim fotografii, które możemy zarchiwizować w formie elektronicznego albumu . Wykonujemy skany szybko i w bardzo dobrej jakości. Wszelkie powierzone nam materiały możemy skanować „od ręki” lub do odbioru w wygodnym dla klienta terminie.

  • Idealne rozwiązanie dla zachowania fotografii i stworzenia rodzinnego albumu w wersji cyfrowej
  • Dajemy możliwość zapisu w formacie .pdf lub wysyłki na e-mail
  • Szybka realizacja zamówienia