jest

OPRAWA PRAC

Oprawa dokumentów jest to proces wykończenia końcowego różnych dokumentów poprzez spięcie i nałożenie okładek różnymi metodami.


Wykonujemy oprawy dokumentów poprzez :
Kliknij na zakładkę poniżej aby uzyskać szczegóły oprawy prac

PLAN - PRICE

Description

BINDOWANIE - GRZBIET PLASTIKOWY

Oprawa dokumentu  za pomocą grzbietu plastikowego  oraz okładek : przeźroczystej z przodu i kolorowej z tyu

PLAN - PRICE

Description

BINDOWANIE - SPIRALA METALOWA

Oprawa dokumentu  za pomocą metalowej spirali oraz okładek : przeźroczystej z przodu i kolorowej z tyłu. Jest to oprawa bardziej trwała bez możliwości wyjęcia kartek

PLAN - PRICE

Description

OPRAWA - LISTWA WSÓWANA

Oprawa dokumentu  za pomocą plastikowej listwy wsówanej oraz okładek : przeźroczystej z przodu i kolorowej z tyłu. Szybka i estetyczna metoda oprawy z możliwością wyjęcia i podmiany kartek.

PLAN - PRICE

Description

OPRAWA - METODA TERMO

Oprawa dokumentu  za pomocą okładki przeźroczystej z przodu i kolorowej z tyłu trwale połączonej z kartkami metodą termo bez możliwości samodzielnej podmiany kartek.

PLAN - PRICE

Description

OPRAWA  TWARDA

Oprawa pracy dyplomowej  za pomocą okładki twardej z napisem: Praca licencjacka, dyplomowa lub magisterska trwale połączona z kartkami  bez możliwości samodzielnej podmiany kartek.

Oprawa
Specjalizujemy się w oprawianiu wszelkich dokumentów, a przede wszystkim prac licencjackich, dyplomowych, magisterskich oraz inżynierskich. Wykonujemy oprawy szybko i profesjonalnie.

Wszelkie powierzone nam materiały możemy oprawić „od ręki” lub do odbioru w wygodnym dla klienta terminie.