Laminowanie to doskonały sposób na trwałe zachowanie i uszlachetnienie wartościowych dokumentów i fotografii


Laminowanie
Laminowanie polega na uszlachetnieniu wydruków poprzez nałożenie folii zabezpieczającej. Dzięki temu zabiegowi laminowany dokument staje się bardziej odporny na działanie wilgoci oraz innych czynników chemicznych i mechanicznych.
Laminujemy formaty nie większe niż A3.

Na życzenie klientów docinamy zalaminowane dokumenty dla uzyskania optymalnego wyglądu.

W razie problemów lub wątpliwości dotyczących laminowania oraz pozostawiania materiałów do laminacji nasi pracownicy zawsze chętnie pomogą i doradzą w wyborze najlepszej opcji.

Wykonujemy laminowanie metodą „na gorąco”. Pod wpływem wysokiej temperatury laminator łączy folię zawierającą specjalny klej z dokumentem. Laminowanie idealnie nadaje się do zabezpieczenia i jednoczesnego usztywnienia wszelkich materiałów drukowanych – dokumentów, wizytówek, identyfikatorów, zaproszeń itp. Wszelkie powierzone nam materiały możemy zalaminować „od ręki” lub do odbioru w wygodnym dla klienta terminie.

Zalaminowany dokument zyskuje na estetyce, a jednocześnie jest skuteczną metodą zabezpieczenia także przed fałszerstwem, ponieważ nie jest możliwe ściągniecie laminatu i późniejsze ponowne zalaminowanie.

  • Idealne rozwiązanie dla zachowania dokumetów
  • Niezawodna i bezpieczna metoda
  • Szybka realizacja zamówienia