Wysoka jakość oraz szybkość realizacji zlecenia zarówno małej serii jak również dużego nakładu nasi klienci cenią najbardziej.Najważniejsza w kserowaniu jest dla nas jakość oraz szybkość realizacji zamówienia. Zawsze staramy się aby zlecenia spełniały wymagania naszych klientów i były przygotowane według wcześniej ustalonych wytycznych. Dysponujemy wieloma wysokiej jakości maszynami.
Kserujemy formaty nie większe niż A3.

Na życzenie klientów przygotowujemy odbitki w pomniejszeniu, w powiększeniu, jednostronnie lub dwustronnie.

W razie problemów lub wątpliwości dotyczących kserowania oraz pozostawiania materiałów nasi pracownicy zawsze chętnie pomogą i doradzą w wyborze najlepszej opcji.

Pracujemy na cyfrowych kopiarkach firmy SHARP,MINOLTA gwarantujących wysokiej jakości odbitki zarówno tekstu jak i fotografii. Oferujemy Państwu powielenie oryginału w dowolnej liczbie kopii czarno-białych i kolorowych. Mamy możliwość kopiowania w formatach A4 i A3 ( jedno lub dwustronnie), na papierach o różnej gramaturze od 80g/m2 do 250g/m2., szerokiej gamie kolorów oraz innych mediach ( kalka techniczna, folia prezentacyjna). Specjalizujemy się w kserowaniu wszelkich dokumentów. Wykonujemy kopie szybko i w bardzo dobrej jakości. Wszelkie powierzone nam materiały możemy powielić „od ręki” lub do odbioru w wygodnym dla klienta terminie.

  • Idealne rozwiązanie dla studentów
  • Niezawodna i bezpieczna metoda
  • Szybka realizacja zamówienia

CENY:

Często podchodzimy do wyceny indywidualnie. Wszystko zależy od ilości i od tego czego klient oczekuje i z czym do nas przychodzi 🙂

IM WIĘCEJ = TYM TANIEJ! W tego typu usługach cena jednostkowa jest o wiele niższa w przypadku większej liczby danego zlecenia.