jest

DRUKARNIA

Każda usługa z naszej oferty jest dostępna w zamówieniach online.


DRUK
1 PLIKU

ZAMÓW TERAZ


DRUK WIELU PLIKÓW

ZAMÓW TERAZ


DRUK PRACY BEZ KOREKTY

ZAMÓW TERAZ

Najważniejsza w drukowaniu jest dla nas jakość oraz szybkość realizacji zamówienia. Zawsze staramy się aby zlecenia spełniały wymagania naszych klientów i były przygotowane według wcześniej ustalonych wytycznych. Dysponujemy wieloma wysokiej jakości maszynami.
Drukujemy formaty nie większe niż A3.
Na życzenie klientów przygotowujemy wydruki jednostronnie lub dwustronnie.

W razie problemów lub wątpliwości dotyczących drukowania oraz pozostawiania materiałów do druku nasi pracownicy zawsze chętnie pomogą i doradzą w wyborze najlepszej opcji.

Pracujemy na cyfrowych drukarkach firmy SHARP,MINOLTA gwarantujących wysokiej jakości wydruki zarówno tekstu jak i fotografii. Oferujemy Państwu druk w dowolnej liczbie wydruków czarno-białych i kolorowych. Mamy możliwość drukowania w formatach A4 i A3 ( jedno lub dwustronnie), na papierach o różnej gramaturze od 80g/m2 do 120g/m2., szerokiej gamie kolorów oraz innych mediach (np. folia prezentacyjna). Specjalizujemy się w drukowaniu wszelkich dokumentów, a przede wszystkim prac licencjackich, dyplomowych, magisterskich oraz doktorskich. Wykonujemy wydruki szybko i w bardzo dobrej jakości. Wszelkie powierzone nam materiały możemy wydrukować „od ręki” lub do odbioru w wygodnym dla klienta terminie.

Druk

CENY:
Często podchodzimy do wyceny indywidualnie. Wszystko zależy od ilości i od tego czego klient oczekuje i z czym do nas przychodzi 🙂

IM WIĘCEJ = TYM TANIEJ!

W tego typu usługach cena jednostkowa jest o wiele niższa w przypadku większej liczby danego zlecenia.